OPTYCZNE FORUM

Można tu bezpłatnie zamieszczać ogłoszenia, czy oferty. Można też zgłaszać pomysły, czy dzielić się watpliwosciami. Można także szukać pomocy w zdobyciu rzadkich, trudno dostępnych opraw. Optycy często odwiedzaja to miejsce. Czasem kto? potrafi pomóc. Zapraszamy!

NAPISZ ODPOWIED      SPIS WIADOMOŒCI

Kupię automat, Maciek,2009-04-03

Kupię automat do 20 tyś.zł brutto Essilor Gamma, Briot Accura, Indo Maxima lub coś inego
ale mam problem bo staram się o dotacje i tam nie pomagają w kupnie używanych sprzętów mianowicie muszę mieć podpisany papierek od tego co sprzedaje maszyne że sprzęt nie był kupiony w ciągu ostatnich 7 lat za środki unijne, dotacje itp. nie było by problemu gdyby potrzebny był tylko papier od tego co sprzedaje no chyba że ta osoba kupiła go jako nowy to ok ale co dzwonie do kogoś to się okazuje że jest 2 albo 3 właścicielem, a pierwszy był z Niemiec niestety ale na takie wyjazdy po papierek mnie nie stać i czasu mało :( albo że odkupił od np.JZO a JZO odkupiło go jeszcze od kogoś też z Niemiec ręce opadają. Jeżeli jest ktoś kto jest pierwszym właścicielem i ma do sprzedania taki automat to proszę o kontakt :) troche zamotane ale mam nadzieje że zrozumiecie :) No i mam jeszcze jeden problem jak już znajde taki automat
od pierwszego właściciela to cena za wysoka hehe :) mój e-mail: macko25@o2.pl

Odpowiedzi:

Automat Indo, Stefan,2009-09-22 napisał:

Posiadam do sprzedania bezszablonowy automat szlifierski INDO.Można go zobaczyć na stronie:www.optyk.tv Polecam